Громадська організація "Рось"

У Вінницькій області прогресує зимова задуха риби.

Трояни

У Вінницькій області прогресує зимова задуха риби. Через льодяний покров водойм товщиною в 45 сантиметрів поступово знижується вміст розчиненого у воді кисню до критичних норм, що сприяє виникненню явищ задухи. 
Це питання стурбувало управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, 24 лютого 2017 року вони скликали міжвідомчу нараду з питань попередження випадків задухи риби у водоймах області під час зимівлі на яку були запрошені представник екології Юрченко О. Е., директор Вінницької екології, користувачі водойм с. Тартак, директор ВМГ Петрик та організатори Всеукраїнського національно – патріотичного марафону від якого були присутні громадські організації «Рось» та «Терен». 
На даній нараді виступив голова правління ГО «Рось» Новіцький Андрій з такими пропозиціями вирішення даного питання: 
1. Провести організаційну та роз’яснювальну роботу серед населення Вінницької області. 
2. Виступити через засоби масової інформації. 
3. Залучити до вирішення проблеми студентську молодь з факультету: технології відтворювання і переробки продукції тваринництва (відтворення водних біоресурсів та аквакультури) Вінницького національного аграрного університету. 
4. Створити, з числа свідомих студентів, Вінницького національного аграрного університету мобільні загони охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства. 

Зимівля дуже важливий в житті риби час і нам необхідно приходити їй на допомогу в потрібний момент. Тільки загальними зусиллями ми зуміємо зберегти рибні запаси наших водойм.

Кількість переглядів: 42