Громадська організація "Рось"

Про нас

Організацію, створено колективом однодумців, з метою захисту прав і свобод, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та задоволення інших потреб в установленому законом порядку. За основу взято Указ Президента України №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

ГО «Рось» об’єднали зусилля разом з громадськими організаціями подібного спрямування, а саме з ГО «Терен», ГО «Кремінь», ГО «Лелеки», ГО «Тейваз» та ГО «Військово-патріотичний центр захист вітчизни», та започаткували Всеукраїнський марафон національно-патріотичного виховання дітей та молоді , який стартував з міста Вінниці 16 листопада 2016 року. До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Подорожуючи по містах та селах Вінниччини знайомимо молодь з минулим українського народу, його досягненнями та успіхами. На власному прикладі демонструємо переваги здорового способу життя. Організовуємо спортивні секції, туристичні походи, змагання, виступи художньої самодіяльності та організовуємо дозвілля. Знайомимо з видатними людьми, учасниками Великої Вітчизняної війни та АТО. Прививаємо любов і бережливість до природи, ознайомлюючи з основами екологічної науки.
Ознайомлюємо з основами здорового способу життя та розвитку резервних можливостей людського організму. На власному досвіді демонструючи його переваги.
ГО «Рось» розташована в місті Калинівка і зона його впливу розповсюджується, згідно розподілу між учасниками Всеукраїнського марафону, на Літинський , Хмільницький , Калинівський , Козятинський , Погребищанський райони.
Відповідно до рішення комісії Обласної цільової соціальної програми національно-патріотчиного виховання на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної Ради 7 скликання від 2016 року  ГО «Рось» включено до вінницької обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ця комісія представила гарний проект національно-патріотичного виховання, який Микола Ляхович з Мінмолодьспорту України рекомендує брати за основу при розробці таких програм в інших областях. Вінницька обласна рада, що відбулася 20 грудня 2016 року, включила учасників Всеукраїнського марафону (в їх числі ГО «Рось») до програми патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.